Manažer výroby

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer výroby.

Náplň práce:

  • kompletní řízení výrobního úseku čítajícího asi 100 zaměstnanců
  • plánování, koordinace a řízení výrobních procesů a kooperací
  • kontrola plnění úkolů, dodržování dodacích termínů s cílem maximální efektivity
  • plánování investic, nákup strojů do výrobního úseku
  • reporting pro vedení společnosti a komunikace s mateřskou společností v Německu
  • úzká spolupráce s ostatními úseky

Požadujeme:

  • VŠ strojírenského zaměření
  • praxe na vedoucí pozici v oblasti strojírenství/výroby
  • samostatnost, komunikativnost a odpovědnost, znalost LEAN procesů výhodou
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • dynamická osobnost, chuť vnést do týmu svěží vítr, zlepšovat procesy
  • řidičské oprávnění sk. B
  • uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, zdravé a prosperující firmy se špičkovým výrobním programem
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavá lokalita, moderní závod
  • závodní stravování za dotovanou cenu
  • možnost služebního bytu
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení a manažerská smlouva

Kontakt:

DEPRAG CZ a.s.
T. G. Masaryka 113
507 81 Lázně Bělohrad

Bc. Eva Nekovaříková
Tel.: +420 493 771 502
Mob.: +420 608 968 954
Email: e.nekovarikova@deprag.cz