Manažer výroby

Náplň práce

  • kompletní řízení výrobního úseku (cca o 100 zaměstnancích)
  • plánování, koordinace a řízení výrobních procesů a kooperací
  • hodnocení efektivity výrobních procesů ve strojírenské firmě
  • znalost systému řízení kvality, zejména ISO
  • znalost kalkulací
  • motivace pracovníků
  • kontrola plnění úkolů, dodržování dodacích termínů s cílem maximální efektivity a 100% kvality
  • plánování investic, nákup strojů do výrobního úseku a jejich údržba
  • reporting pro vedení společnosti a komunikace s mateřskou společností v Německu
  • úzká spolupráce s ostatními úseky

Požadujeme

  • VŠ strojírenského zaměření
  • praxe na vedoucí pozici v oblasti strojírenské výroby nutná
  • samostatnost, komunikativnost a odpovědnost, znalost LEAN procesů výhodou
  • velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
  • dynamická osobnost, chuť vnést do týmu svěží vítr, zlepšovat procesy
  • řidičské oprávnění sk. B
  • velmi dobrá znalost práce s PC, zejména MS OFFICE, ERP systém výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní, zdravé a prosperující firmy se špičkovým výrobním programem
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavá lokalita, moderní závod
  • závodní stravování za dotovanou cenu
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení a manažerská smlouva
  • možnost dalšího vzdělávání a jazykové kurzy na míru (kurzy AJ a NJ přímo v sídle společnosti)

Kontakt

DEPRAG CZ a.s.

T.G. Masaryka 113
507 81 Lázně Bělohrad

Bc. Eva Nekovaříková

Tel.: +420 493 771 502

Mob.: +420 608 968 954
Email e.nekovarikova@deprag.cz