Provozní elektrikář

Hledáme nového kolegu na pozici Provozní elektrikář.

Požadujeme:

  • vyučen v oboru, výuční list
  • vyhláška č. 50/78 Sb., minimálně § 6
  • manuální zručnost
  • praxe v oboru
  • znalost jazyků výhodou

Náplň práce:

  • provozní údržba elektrických strojů, zařízení a budov

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • platové ohodnocení odpovídající náročnosti funkce
  • zdarma podnikové kurzy anglického a německého jazyka
  • sociální výhody - závodní stravování (16 Kč oběd)
  • roční bonus
  • masáže
  • 5 týdnů dovolené, pracovní doba 7,5 hodiny
  • 3 dny sick days
  • ordinace závodního lékaře přímo v areálu
  • možnostu služebního bytu, ubytovna

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis s průvodním dopisem na adresu:

DEPRAG CZ a. s., personální oddělení

T. G. Masaryka 113

507 81 Lázně Bělohrad

nebo nejlépe na e-mail: personalistika@deprag.cz

popřípadě přímo kontaktujte personální oddělení na telefonu +420 493 771 558