Automatizace

Firma DEPRAG je světovým lídrem v oblasti vývoje, výroby a prodeje komponent pro automatizaci. Současně své výrobky instaluje při automatizaci montáží do jednoúčelových strojů a montážních linek svých zákazníků. Od roku 1998 působí i v České republice, kde se specializuje na průmyslovou automatizaci v oborech:

 

  • montážní jednoúčelové stroje a linky
  • robotická pracoviště pro broušení a leštění ve výrobních procesech
  • robotická manipulace
  • konstrukce a výroba linek pro ruční montáž
  • konstrukce speciálních přípravků

 

 

 

Ke stažení - katalog v PDF

 

 

 

 

Disponujeme týmem obchodně-technických poradců a konstruktérů, kteří jsou připraveni vyhovět Vašemu individuálnímu řešení šitému na míru Vašem u požadavku. Po osobní konzultaci ve Vaší firmě Vám zpracujeme návrh technického řešení vč. popisu funkce, který následně zapracujeme do cenové nabídky včetně obchodních podmínek

 

 

 

 

Díky vlastní nástrojárně a týmu zkušených dělníků máme výrobu klíčových komponent jednoúčelových strojů a robotických pracovišť pod vlastní kontrolou. Díly podléhající provoznímu opotřebení tepelně zušlechťujeme ve vlastní kalírně. Tím jsme schopni zajistit kompletní servis pod vlastní střechou.

 

 

 

 Po odzkoušení výkonových parametrů a přejímce stroje/robotického pracoviště Vám tým našich vyškolených servisních techniků provede odbornou instalaci a oživení řídícího SW ve Vašich výrobních prostorech. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy, personálu zajišťujícího údržbu a předání veškeré technické dokumentace vč. potřebných revizí.

 

 

Předáním stroje/robotického pracoviště naše role ve Vaší firmě nekončí. Naopak Vám zajistíme následné poprodejní služby jako jsou potřebné kalibrace šroubovacích vřeten a jejich řízení, verifikace, analýzy šroubových spojů a další služby, které jsou nezbytné pro správný chod technologií v podmínkách hromadné výroby.

 

query
Tato kategorie neobsahuje zatím žádné produkty