Automatizace

Společnost DEPRAG je světovým lídrem v oblasti dodávek zákaznických řešení pro průmyslovou automatizaci. Prostřednictvím svých dceřinných společností a exkluzivních partnerů je dnes DEPRAG zastoupen ve většině průmyslově vyspělých zemích světa. Od roku 1998 je ve střední a východní Evropě zastoupena prostřednictvím dceřinné společnosti DEPRAG CZ a.s., kde se mimo jiné specializuje na průmyslovou automatizaci.

 

  • robotická pracoviště pro broušení a leštění ve výrobních procesech
  • montážní jednoúčelové stroje a linky
  • konstrukce a výroba linek pro ruční montáž
  • široký sortiment komponent pro automatizaci
  • konstrukce speciálních přípravků
  • zákaznické robotické efektory
  • manipulace a paletizace

 

Vlastní vývoj, konstrukce, výroba, servis i kalibrace v DEPRAG CZ.

     

 Ke stažení - katalog v PDF

Naše komponenty = naše know-how

Klíčové komponenty, které jsou součástí našich zákaznických řešení, jsou výsledkem vlastního vývoje a požadavků našich zákazníků. Jako světový leader vždy sledujeme nejnovější inovační trendy.

Individuální přístup k Vašim požadavkům

Tým našich obchodně-technických poradců je vždy připraven zjistit vaše individuální požadavky a připravit optimální řešení pro zvýšení produktivity vašich výrobních a montážních procesů. Ve spolupráci s know-how našich kreativních konstruktérů, elektroprojektantů a programátorů pro vás připraví návrh technického řešení, popis funkce vaší nové technologie a cenovou nabídku.

Vlastní výroba

Díky vlastní nástrojárně zajišťujeme výrobu klíčových komponent jednoúčelových strojů a robotických pracovišť. Díly podléhající provoznímu opotřebení tepelně zušlechťujeme ve vlastní kalírně. Tím jsme schopni zajistit kompletní výrobu pod jednou střechou.

Technická podpora od začátku do konce projektu

Po odzkoušení parametrů a přejímce Vaší nové technologie Vám tým našich servisních techniků provede odbornou instalaci a oživení ve Vašich výrobních prostorech. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy, personálu zajišťujícího údržbu a předání technické dokumentace vč. potřebných revizí.

Poprodejní služby pro spolehlivý provoz Vašich technologií

Zajistíme Vám následné poprodejní služby jako jsou potřebné kalibrace, verifikace, analýzy šroubových spojů a další služby, které jsou nezbytné pro správný chod technologií. Provádíme také mobilní kalibrační servis.

 

 

query
Tato kategorie neobsahuje zatím žádné produkty